Tony Muzyki: Traces to Nowhere/ Sickroom/ Infernal Bizarre, Poland, Saturday, 16. September 2017

TRACES TO NOWHERE
to projekt z Warszawy założony w 2010 roku. Nazwa zespołu to tytuł pierwszego odcinka serialu ‘Twin Peaks’, który stanowi pozamuzyczną inspirację dla członków zespołu. Już od początku istnienia zespół stara się nie zamykać w jednym nurcie muzycznym. Ich muzyka to mieszanina bardzo różnych dźwięków, zaczerpniętych zarówno z post metalu i post rocka, czy industrialu, ale też z szeroko pojętej alternatywy, zahaczającej o trip-hop. Dzięki odrzuceniu ram ich twórczość wymyka się schematom, oddając przestrzeń muzyce i słowom. Utwory Traces to Nowhere to przede wszystkim ciężkie, wielowarstwowe kompozycje, wzbogacone o melodyjny wokal.
Skład:
Karolina Mazurska – wokal
Tomasz Niedzielko – gitara i elektronika
Jan Kaliszewski – bas
Jakub Tolak – perkusja
Zespół SICKROOM powstał w 2007 roku w Łowiczu, gra muzykę metalową.
Dzielił scenę z takimi zespołami jak Frontside, Jelonek, Alastor, Still Well, Proletariat, Lipa Li, Lido, Carnal, Corruption, Lostbone, Drown May Day, Carrion, KaAtaKilla, wystąpił na festiwalu Hunterfest 2009 oraz jako bezpośredni support zespołu Korn na Ursynaliach 2011.
Sickroom ma na koncie dwie EPki: “147” z roku 2010 oraz "Księga Samotnika" - wydana w styczniu 2017r. Wydawnictwo pokazuje nowe oblicze zespołu, warstwę liryczną tworzą wiersze poety okresu młodej polski - Tadeusza Micińskiego.
Obecny skład to Kamil Słubik (wokal, produkcja), Maciej Sadokierski (gitara, produkcja, aranżacja), Piotrek Stawicki (gitara), Tomasz Malowaniec (bas), Robert Zaczkowski (perkusja).
INFERNAL BIZARRE
Muzyka metalowa którą uprawiamy jest wynikiem fascynacji odważnymi środkami wyrazu w sztuce i interpretujemy ją na swój własny sposób.
W tekstach poruszamy niełatwe kwestie naszej historii której karty i niewygodne fakty są często przemilczane…
Nasz bunt i sprzeciw przeciwko panującym systemom przelewamy na dźwięki i teksty w języku ojczystym.
Nasza droga jest niezapisana, cały czas tworzymy nowe dźwięki, które będziecie mogli usłyszeć na najbliższych koncertach.
Odrzucamy wszelkie doktryny i pozostajemy w nieustannym szaleństwie!
Klub Metronom
ul. Chłodna 35/37
Otwarcie klubu: 19:00
Start: 19:30
Wstęp: 10 pln

Saturday, 16. September 2017, Poland, Tony Muzyki: Traces to Nowhere/ Sickroom/ Infernal Bizarre

Find more interesting events
Get event recommendations based on your Facebook taste. Get it now!Show me the suitable events for meNot now