FotoWolontariat dla podopiecznych Schroniska w Koninie, Konin, Friday, 14. July 2023

Wydarzenie powstało z myślą o FotoWolontariacie w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Koninie. A co to takiego, ten fotowolontariat, spytacie. Otóż jest to pomoc naszym podopiecznym poprzez robienie im zdjęć, które później możemy wykorzystać do promowania konkretnych zwierzaków, ale i również rozmaitych akcji i wydarzeń, które organizujemy :).

Niejednokrotnie nasi podopieczni mieli okazję zapozować przed obiektywami osób zajmujących się fotografią :).
Odwiedzili nas m.in.:
📷 Fresque.pl / fotografia
📷 Daria Swiejkowska Photography
📷 Dawid Barylski
📷 Marika Sypniewska
📷 chris photography
📷 Klaudia Klem Fotografia
📷 Andrzej Siwinski fotografia
📷 Marta Grzelczak Fotografia
📷 Studio Modelski
📷Fotonikaa
📷 Anna Wesołowska Fotografia
📷 Katarzyna Lewandowska Fotografia
📷Lucas Lucass
📷 Dariusz Urbański Fotografia
📷 Agata Nurkowska
📷 Ewelina Krzempek Fotografia

... to właśnie oni znaleźli miejsce dla nas w swoich grafikach, poświęcili swój czas i postanowili nieodpłatnie wykorzystać swój talent i umiejętności do promowania naszych podopiecznych :).

Dzięki nim wiele naszych zwierząt znalazło nowe domy, bo ktoś je wypatrzył, trafił na zdjęcie, dostrzegł błysk w oczach, został urzeczony wyrazem pyszczka :). Nie byłoby tego, gdyby nie te cudowne wyżej wymienione osoby, które łącząc pasję z pomaganiem odesłały już niejednego zwierzaka z zimnej podłogi na kanapę :). Jeśli i Wy chcielibyście pomóc w ten sposób psom i kotom z naszego Schroniska, prosimy Was serdecznie o kontakt. Nieważne czy fotografujecie amatorsko czy zawodowo, czy Wasz fanpage ma ileś tysięcy wyświetleń czy w ogóle go nie posiadacie, czy fotografowaliście kiedyś zwierzęta czy jest to dla Was coś nowego - to wszystko jest NIEWAŻNE! :) Liczy się okazane serce i na to stawiamy :).
Jeśli więc rozważasz taką formę pomocy - napisz do nas w wiadomości prywatnej bądź zadzwoń pod numer 603 288 009.

Wybierzemy korzystny termin, zbierzemy wolontariuszy do wyprowadzania psiaków i postaramy się uczynić ten dzień jednym z najbardziej ekscytujących i ciekawych zarówno dla naszych podopiecznych jak i dla Ciebie :).

Friday, 14. July 2023, Konin, FotoWolontariat dla podopiecznych Schroniska w Koninie

Find more interesting events
Get event recommendations based on your Facebook taste. Get it now!Show me the suitable events for meNot now