23. September 2017 - 10:00 till 19:00

Festiwal Edukacji Międzynarodowej - EEF 2017, Bracka 25 - Dom Braci Jabłkowskich, Saturday, 23. September 2017

#notforbot #eef2017 #studyabroad #goelab #careersofthefuture

ZAREJESTRUJ SIĘ NA FESTIWAL: http://eef-elabfundacja.pl/

Wracamy z kolejną edycją! Na jeden dzień przekształcamy gmach Domu Braci Jabłkowskich w prawdziwą świątynię globalnych możliwości! Tym razem patrzymy na to jakie ścieżki edukacji dadzą wam sukces w biznesie, nowych technologiach i na rynkach przyszłości. EEF 2017 to pierwszy dzień jaki zainwestujesz w swoją przyszłą karierę! #notforbot - czyli jakie kierunki studiów i zawody wybrać aby być zawodowo odpornym na robotyzację i automatyzację - aby cieszyć się wolnością i spełnieniem w zawodzie przyszłości! Najlepiej za granicą!

Spotkasz tu przedstawicieli kilkudziesięciu zagranicznych szkół i uczelni, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania związane z kierunkami i warunkami podjęcia nauki w UK, USA, Holandii i Danii a także wielu innych państwach.

Będziesz miał okazję spotkać się z absolwentami zagranicznych uczelni i wypytać o wszystko, co Cię interesuje. 👍
Będziemy też my, gotowi rozwiać wszelkie obawy i wątpliwości nie tylko Twoje, ale też Twoich rodziców. Przyjdźcie razem! W specjalnie dla nich przygotowanej strefie będą mogli spokojnie usiąść i dowiedzieć się wszystkiego na temat bezpieczeństwa wyjazdów zagranicznych i finansowania nauki. 💵💶💷

Co roku festiwal nabiera rozmachu, 🆙 ale tym razem mamy jeszcze ciekawsze pomysły! Będą strefy tematyczne, dużo informacji ℹ, inspiracji, będzie muzyka📻 i będą niespodzianki 🎁!
Zobaczysz twarze, które znasz z YouTube’a, będzie okazja przybić piątkę Rafałowi Masnemu i całej ekipie Nieprzygotowanych!
Szykujemy też mnóstwo innych atrakcji, o których będziemy informować na bieżąco.

Berlin, Londyn, Dubaj, San Francisco - to tylko niektóre z miejsc, gdzie możesz zakotwiczyć dzięki Elab. Zobacz jakie to proste!

Nie jesteś pewien, jaki kierunek wybrać i na jaki kraj się zdecydować? Nie wiesz skąd wziąć pieniądze na wyjazd i jak załatwić formalności? Nie masz wsparcia finansowego?
Jak się w ogóle za to zabrać? EEF to wydarzenie dla wszystkich szukających inspiracji, ogromnej dawki motywacji i odpowiedzi na nurujące Was pytania. Także dla was drodzy Rodzice!

Podłącz się!

SO STAY TUNED

http://eef-elabfundacja.pl/

Saturday, 23. September 2017, Bracka 25 - Dom Braci Jabłkowskich, Festiwal Edukacji Międzynarodowej - EEF 2017

Find more interesting events
Get event recommendations based on your Facebook taste. Get it now!Show me the suitable events for meNot now