Dead Party – Halloween Night | Das Moon x Clicks x Mazut x DJ's, Poland, Tuesday, 31. October 2017

wkrótce informacje o biletach
============================

DAS MOON
/dark-electro/
We are not DEAD. "DEAD" is a new beginning.
„Najważniejszy polski zespół electro” – „Mroczne dźwięki i krwista poezja”
Niesamowite elektopopowe trio zaprezentuje specjalny set na halloweenową noc. Wokal zjawiskowej Daisy K., rytmiczne i porywające blachy DJ Hiro Szymy oraz moc syntezatorów i potężne basy Musiola.

>>> Electrocution / Weekend in Paradise / Dead <<<

dasmoon.pl


============================

CLICKS – Glitch Machine
/industrial-pop/

Za nazwą CLICKS stoi trzech znudzonych Polaków: kr-lik (wokal, syntezatory, programowanie) twórca electro-industrialnego Controlled Collapse, Tomek (syntezatory) - animator krakowskiej sceny electro / industrial i Łukasz (perkusja) znany również z Cool Kids of Death czy G.A.N.G. Mimo iż każdy z nich związany jest z innymi projektami, to zgadzają się co do kierunku muzycznego obranego przez CLICKS.

Rzadko się zdarza, żeby od odkrycia zespołu do podpisania kontraktu minęło tyle czasu – tak jak to miało miejsce w przypadku CLICKS. Polskie trio pracowało nad debiutanckim albumem „Glitch Machine” trzy lata. Wcześniej udostępnili kilka utworów i remiksów na różnych undergroundowych składankach. Na „Glitch Machine” warto było jednak czekać.Zespół stworzył oryginalne dzieło, pełne nowoczesnych brzmień i minimalistycznej nonszalancji. Płyta jest hybrydą tradycyjnego EBM, electroclash’u i szczypty ponadczasowej muzyki klubowej. Nitzer Ebb, Daft Punk czy Anthony Rother mogą służyć do opisania stylistycznej ścieżki CLICKS.

Tytuł „Glitch Machine” idealnie odwzorowuje to, co znajdziemy na płycie – balansuje ona bowiem między doskonałością, improwizacją i cyfrową lekkomyślnością. CLICKS jest swego rodzaju ambitnym prztyczkiem w nos, zakłóceniem dla sceny dark electro. Dzięki takim projektom ta scena jest w ogóle znośna. Za to możemy podziękować CLICKS.

clicks-music.com


============================

Mazut
/techno / noise / lo-fi/
Projekt Pawła Starca i Michała Turowskiego, powstał w 2013 roku, chociaż ponad dwa lata funkcjonował w oparciu o godziny rozmów dotyczących przyszłego brzmienia zespołu.
Początkowa idea nagrywania na "żywe" bas i perkusję została porzucona, a obaj muzycy, którzy w międzyczasie zajmowali się swoimi solowymi projektami, połączyli doświadczenia i tak powstała zupełnie nowa koncepcja ich wspólnej muzyki. Mazut to dużo kolorowych efektów, zabawkowy klawisz, laptop, stare radioodbiorniki, dyktafony, znalezione na śmieciach i zakupione na pchlich targach magnetofonowe taśmy, mikrofon unitra, samplery, syntezatory, automaty perkusyjne, kasetowy czteroślad i masa innych sprzętów. W swoich zawsze improwizowanych, niepowtarzalnych utworach, członkowie formacji eksplorują mroczne i zatęchłe terytoria minimalistycznej bitowej muzyki, gdzie brudne, proste i prymitywne lo-fi acid techno miesza się z industrialnymi sprzężeniami, a to wszystko jest okraszone samplowanym tekstem, który w mroczny sposób uzupełniają dopełniają muzykę, niezależnie od tego, czym jest – czy fragmentem bajki dla dzieci, rzemówieniem zbrodniarza wojennego czy też pełną manipulacji mową motywacyjną.
============================
After:
DJ Hiro Szyma
Mark Deadmus

============================
DJ HIRO SZYMA
Porywa parkiet żywiołowością i przebojowością swoich setów. Jego mix to najlepsza selekcja mrocznego electro...
VITALIC, TRUST, MODERAT, TIGA, THE KNIFE, GUSGUS, DEADMAU5, CRYSTAL CASTLES, MISS KITTIN, ASAFFELSTEIN, SVEN VATH, JUSTICE, ZOMBIE NATION, CHEMICAL BROTHERS, VIVE LA FETE, VCMG...
Rezydent legendarnych warszawskiech klubów Le Madame, Powiększenie i Jadłodajnii Filozoficznej. Dwa razy reprezentował Polskę na międzynarodowej nocy klubów w Berlinie.

Tuesday, 31. October 2017, Poland, Dead Party – Halloween Night | Das Moon x Clicks x Mazut x DJ's

Oktoberfest XVII

Oktoberfest XVII

Friday 06. October 2017
VegFest Calgary 2017
Saturday 23. September 2017
154th Carp Fair
Thursday 21. September 2017
Open Streets Detroit 2017
Sunday 01. October 2017
Etsy Made in Canada - Edmonton Market
Saturday 23. September 2017
Nuit Blanche
Saturday 30. September 2017
Nuit Blanche at Spadina Museum
Saturday 30. September 2017
Find more interesting events
Get event recommendations based on your Facebook taste. Get it now!Show me the suitable events for meNot now