Dead Party – Halloween Night | Das Moon x Clicks x Mazut x DJ's, Poland, Tuesday, 31. October 2017

bilety:
30 pln – przedsprzedaż w klubach Metronom i M E K K A podczas wszystkich wydarzeń do dnia 29.10
40 pln – w dniu imprezy

10 PLN po 24:00

PL / ENG

Czy śniła Wam się kiedyś najlepsza impreza Halloween w mieście? Przyjemnie chłodna w dotyku, ale miękka, ciepła i dynamiczna kiedy masz na to ochotę? Elegancka, w kolorach blisko czerni i jej wszystkich błysków, z dodatkami brzmień i oddechów, z ludźmi, którzy tak jak i Ty mają gdzieś szczerzące się dynie, zagubione stwory, które są tak straszne jak znicz na Powązkach.

Dead Party chce pogrzebać na ten wieczór przaśne mainstreamowe zabawki i zaprosić Was na pobudzający smutek, słodki żal, wściekłość do której się tańczy, strach z którym się idzie w noc, ale i na najczystszą przyjemność z muzyki, która w tą noc przybliży Was nie tylko do drugiej strony świata, ale do wszystkich jego wymiarów.
====
Have you ever dreamed about the best Halloween party in town? Cool and nice to touch, but soft, warm and dynamic if you want to. Elegant, in black colors, sparkling and shining like a dark moon, with sounds and breaths, with people who just like you do not give a **** about smiling pumpkins and funny, sad creatures that used to be vampires and killing machines.

DEAD PARTY wants to bury unleavened, mainstream toys deep underground and invite you to feel not only stimulating sadness, sweet regret, rage that you can dance to, fear with which you can go into the night but also to feel the purest pleasure! Because on this special night you will get closer to both world’ s other side and to all its dimensions.

=====
bilety:
30 pln – przedsprzedaż w klubach Metronom i M E K K A podczas wszystkich wydarzeń do dnia 29.10
40 pln – w dniu imprezy
10 PLN po 24:00
============================

DAS MOON
/dark-electro/
PL:
We are not DEAD. "DEAD" is a new beginning.
„Najważniejszy polski zespół electro” – „Mroczne dźwięki i krwista poezja”
Niesamowite elektopopowe trio zaprezentuje specjalny set na halloweenową noc. Wokal zjawiskowej Daisy K., rytmiczne i porywające blachy DJ Hiro Szymy oraz moc syntezatorów i potężne basy Musiola.

====
We are not DEAD. "DEAD" is a new beginning. “The most important polish electro band”- “Dark sounds and ****** poetry”. On Halloween night, this extraordinary synth pop/dark electro trio, will present a special set. Phenomenal Daisy K.’s vocals, DJ Hiro Szyma’s rhythmic and thrilling metal sheets and Musiol’s power of synthesizers and bass will surely take you into another, deeper, darker but euphoric dimension.

>>> Electrocution / Weekend in Paradise / Dead <<<

dasmoon.pl


============================

CLICKS – Glitch Machine
/industrial-pop/

Za nazwą CLICKS stoi trzech znudzonych Polaków: kr-lik (wokal, syntezatory, programowanie) twórca electro-industrialnego Controlled Collapse, Tomek (syntezatory) - animator krakowskiej sceny electro / industrial i Łukasz (perkusja) znany również z Cool Kids of Death czy G.A.N.G. Mimo iż każdy z nich związany jest z innymi projektami, to zgadzają się co do kierunku muzycznego obranego przez CLICKS.

Rzadko się zdarza, żeby od odkrycia zespołu do podpisania kontraktu minęło tyle czasu – tak jak to miało miejsce w przypadku CLICKS. Polskie trio pracowało nad debiutanckim albumem „Glitch Machine” trzy lata. Wcześniej udostępnili kilka utworów i remiksów na różnych undergroundowych składankach. Na „Glitch Machine” warto było jednak czekać.Zespół stworzył oryginalne dzieło, pełne nowoczesnych brzmień i minimalistycznej nonszalancji. Płyta jest hybrydą tradycyjnego EBM, electroclash’u i szczypty ponadczasowej muzyki klubowej. Nitzer Ebb, Daft Punk czy Anthony Rother mogą służyć do opisania stylistycznej ścieżki CLICKS.

Tytuł „Glitch Machine” idealnie odwzorowuje to, co znajdziemy na płycie – balansuje ona bowiem między doskonałością, improwizacją i cyfrową lekkomyślnością. CLICKS jest swego rodzaju ambitnym prztyczkiem w nos, zakłóceniem dla sceny dark electro. Dzięki takim projektom ta scena jest w ogóle znośna. Za to możemy podziękować CLICKS.

clicks-music.com


============================

Mazut
/techno / noise / lo-fi/
Projekt Pawła Starca i Michała Turowskiego, powstał w 2013 roku, chociaż ponad dwa lata funkcjonował w oparciu o godziny rozmów dotyczących przyszłego brzmienia zespołu.
Początkowa idea nagrywania na "żywe" bas i perkusję została porzucona, a obaj muzycy, którzy w międzyczasie zajmowali się swoimi solowymi projektami, połączyli doświadczenia i tak powstała zupełnie nowa koncepcja ich wspólnej muzyki. Mazut to dużo kolorowych efektów, zabawkowy klawisz, laptop, stare radioodbiorniki, dyktafony, znalezione na śmieciach i zakupione na pchlich targach magnetofonowe taśmy, mikrofon unitra, samplery, syntezatory, automaty perkusyjne, kasetowy czteroślad i masa innych sprzętów. W swoich zawsze improwizowanych, niepowtarzalnych utworach, członkowie formacji eksplorują mroczne i zatęchłe terytoria minimalistycznej bitowej muzyki, gdzie brudne, proste i prymitywne lo-fi acid techno miesza się z industrialnymi sprzężeniami, a to wszystko jest okraszone samplowanym tekstem, który w mroczny sposób uzupełniają dopełniają muzykę, niezależnie od tego, czym jest – czy fragmentem bajki dla dzieci, rzemówieniem zbrodniarza wojennego czy też pełną manipulacji mową motywacyjną.
============================
After:
DJ Hiro Szyma
Mark Deadmus

============================
DJ HIRO SZYMA
Porywa parkiet żywiołowością i przebojowością swoich setów. Jego mix to najlepsza selekcja mrocznego electro...
VITALIC, TRUST, MODERAT, TIGA, THE KNIFE, GUSGUS, DEADMAU5, CRYSTAL CASTLES, MISS KITTIN, GESAFFELSTEIN, SVEN VATH, JUSTICE, ZOMBIE NATION, CHEMICAL BROTHERS, VIVE LA FETE, VCMG...
Rezydent legendarnych warszawskiech klubów Le Madame, Powiększenie i Jadłodajnii Filozoficznej. Dwa razy reprezentował Polskę na międzynarodowej nocy klubów w Berlinie.
===========================
MARK DEADMUS
/techno, deep house, experimental/
Producent muzyczny, DJ, artysta wizualny. Pracował z różnymi rodzajami muzyki elektronicznej od eksperymentalnej i improwizowanej poprzez industrial, dark electro do synth-pop. Współtworzył kilka zespołów elektronicznych, z którymi koncertował w Polsce i za granicą. Interesował się muzyką współczesną, awangardową, elektro-akustyczną i konkretną. Remiksował Eugeniusza Rudnika. Przybił piątkę Philipowi Glassowi, Stevowi Reichowi, Mortonowi Subotnikowi i Jeffowi Millsowi. W swoich setach łączy własne produkcje na pograniczu techno, elektroniki i ambientu z klasycznym i współczesnym techno, minimalem i deep house, podróżując muzycznie z Düsseldorfu, przez Detroit i Ontario do Berlina i Warszawy.

Stosownie do okazji, halloweenowy set w Metronomie będzie eksplorował mroczne i surowe rejony techno z lekkim uśmiechem w stronę potężnego i optymistycznego progressive house.

Tuesday, 31. October 2017, Poland, Dead Party – Halloween Night | Das Moon x Clicks x Mazut x DJ's

Find more interesting events
Get event recommendations based on your Facebook taste. Get it now!Show me the suitable events for meNot now